Suriye Minoxidil – Şampuan  Satışı Ürün Görseli

dünyanın en etkili sça çıkarıcı ürünü

minoxidil, minoxidil nedir, minoxidil nerelerde üretilir, minoxidil nasıl kullanılır, sakal çıkarıcı, saç çıkarıcı, sakal gürleştirme

Minoxidil

Suriye minoxidil sabah akşam olmak üzere günde 2 defa kullanılmaktadır.  Bu ürün internet üzerinden resmi satış sitelerinde satışa sunulmaktadır. Bu ürünle sakal saç ve göğüs bölgelerinde oldukça etkili bir biçimde kıllanma olacaktır.

Minoxidil %5 ürünü Suriye tarafından üretilmekte idi fakat Suriye’deki iç savaş sebebi ile Türkiye tarafından patenti alındı ve Türkiye tarafından üretilmektedir. Bu ürünü kullandıktan sonraki halinize sizler bile inanamayacaksınız. Sabah kalktığınızda 10 damla şeklinde içerisinde çıkan damlalıkla sakalınızın çıkmasını istediğiniz bölgeye damlatıp 10 dakika kadar masaj yapacaksınız ve akşam da aynı şekilde 10 damla şeklinde kullanarak 10 dakika masajdan sonra bol su ile yıkayıp durulayıp sonra kurulayacaksınız.

Bu ürünle birlikte tıraş olmanız gerekmez aksi takdirde bu ürün kullanılırken tıraş olduğunuzda sakal çıkmasına yardımcı olan kök hücreleriniz zarar görebilir.  Sizlerde bu ürünü kampanyalı fiyatları ile satın alarak kullanmaya başlayabilirisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )